Bardzo subiektywny (i krótki) Kasiowy prezentownik

Do świąt 10 dni. Tak tak – odliczam 🙂

I teraz to już naprawdę Kochani nie ma na co czekać.
Jeśli jeszcze nie macie prezentów – wyjścia są dwa:
  1. W sobotę pieczecie, ozdabiacie i pakujecie 😉
  2. Szukacie w sklepach (internetowych, bo nikt normalny do galerii handlowej się nie pcha jeśli nie musi).
Dla tych, którzy skłaniają się ku opcji pierwszej – niezbędna będzie TA skarbnica pomysłów i przepisów.
Dla poszukiwaczy czegoś sklepowego natomiast – krótka, subiektywna lista prezentów, które nie zrujnują budżetu a są fajne i ciekawe.

KASIOWA LISTA UPOMINKOWA:

  1. Coś idealnie świątecznego – świeca do masażu 2Senses by Marta Rynkiewicz. Dla Niej i dla Niego. Dla podkreślenia nastroju, dla stworzenia romantycznej aury i dla ciała! Cena – koło 45 złotych za świecę! Do tego karnecik na masaż … ale o tym pisałam już TUTAJ.
  2. Bransoletki od JustlikeLeo – nie wiem czy Milenka jeszcze zrobi ale jak się ładnie uśmiechniecie to pewnie da radę 😉 Cena – 30 zł za sztukę – mniej więcej oczywiscie bo to zależy co wybierzecie. Inspiracje znajdziecie TUTAJ.
  3. Zimowa czapa od Pompons – nie musicie od razu wybierać tej z wymiennymi pomponami. Są też tańsze a równie fajne i cieplusie. Cała nowa kolekcja TUTAJ. Ceny od 89 zł. za czapkę – różowa jest boska!!!!!!!
  4. Coś droższego ale nie mogłam o tym nie napisać bo pomysł jest MEGA!!!! Zestaw małych torebeczek dopinanych do paska od Agi Jensen Design (TUTAJ) – ojjjj sama chciałabym dostać bo jeszcze nie mam 😉 Cena 310 zł. Mikołaju uśmiecham się szerooooko <3
  5. Super mega stylowy niebieski krawat od Non Chalant! Nie dość, że ładny to jeszcze kupując go – wspieracie Fundację ratującą bezdomne psiaki! Krawat znajdziecie TUTAJ. Dla każdego miłośnika psów to jest zwyczajny must have. Cena 89 zł. (z czego 50 – idzie na bezdomniaki).
  6. HA! I oczywiście prezenciory dla piesełów!!!!! JA już zamówiłam – ręcznie szyte  obróżki i haftowane adresatki od HAUEVER, które kupicie TUTAJ. Ceny od 30 do 50 zł. Wzory …. przepiękne! Każdy pies chce mieć taką stylówę 😉

Mam nadzieję, że moja krótka lista chociaż troszeczkę pomoże spóźnialskim. To jest już ten moment kiedy naprawdę musicie się spieszyć z kupowaniem.

Nie zapomnijcie jednak o najważniejszym ….. cokolwiek zrobicie czy kupicie dla bliskich – i tak najważniejszy w te święta jest czas spędzony razem! Zadbajcie o to by właśnie ten czas był wyjątkowy. Wyjdzie na spacer, pójdźcie na lodowisko. Ruszcie się od stołu ……. byle razem!

Bo to jest prawdziwa magia świąt. A prezenty … to tylko dodatek 🙂

 

Dodaj komentarz